Bet-at-home

Zdeponuj bonus: Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników zostanie rozlosowany zwycięzca, nagrodą jest 50 euro!

bet-at-home to bukmacher, który zainwestował sporo w działania marketingowe. Jeśli regularnie śledzisz wydarzenia sportowe, to z pewnością wielokrotnie zauważyłeś logo firmy w różnych strategicznych miejscach podczas wielu imprez sportowych rozgrywanych na całym świecie. Jak zapewne zdążyłeś się zorientować, dzięki bet-at-home możesz dokonywać zakładów sportowych z domu. Oczywiście możesz obstawiać wszystkie główne dyscypliny i ligi, ale oprócz tego bet-at-home dostarcza możliwości dokonywania zakładów sportowych na mniej popularne dyscypliny sportowe i ligi.

Graj u Bet-at-home
 

Fakty o bet-at-home

bet-at-home wchodzi w skład BetClic Everest Groups i ma swoje filie w Niemczech, na Malcie oraz w Austrii. Firma obsługuje ponad 2.7 miliona zarejestrowanych klientów, a liczba użytkowników wykazuje tendencję rosnącą, gdyż coraz więcej graczy decyduje się grać z bet-at-home dzięki popularnym usługom w postaci transmisji wydarzeń na żywo oraz funkcjonalności zakładów na żywo. Podobnie jak większość konkurencyjnych firm, bet-at-home sponsoruje sporą liczbę znanych zespołów i lig, dla przykładu z bet-at-home współpracują takie kluby, jak FC Schalke 04, Borussia Dortmund, St. Pauli FC, Austria Wiedeń, RCD Mallorca. Firma sponsoruje także dobrze znane ligi – Liga Mistrzów EHF (piłka ręczna), Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2012, FIS Team Tour (biegi narciarskie).

 

Szeroka oferta bet-at-home w zakresie kursów i zakładów

Jak już wspomniano we wstępie do niniejszego artykułu, w ofercie bet-at-home dostępne jest wiele dyscyplin i lig, z których gracz może dowolnie wybierać interesujące go wydarzenia. Z pewnością nie musimy wymieniać najbardziej popularnych imprez sportowych, możesz bez problemu streścić je w dwóch słowach: piłka nożna. Ale z pewnością interesują cechą oferty bet-at-home jest to, że możesz także obstawiać mniej typowe wydarzenia, jak np. Konkurs Piosenki Eurowizji, rozgrywki w kręgla, sztuki walki, piłkę halową, hokej na rolkach itp. Wracając do zakładów sportowych na piłkę nożną, możemy powiedzieć, że bez problemu znajdziesz wiele wydarzeń o wysokich kursach, wystarczy bowiem tylko poświęcić trochę czasu na przeszukiwanie niższych lig piłkarskich w różnych krajach.

 

Szata graficzna witryny bet-at-home

Szata graficzna serwisu bet-at-home jest relatywnie łatwa do nawigacji, choć jednak niektóre aspekty mogłyby ulec niewielkiemu usprawnieniu w celu poprawy obsługi zakładów. Możesz mieć odczucie, że projektanci serwisu chcieli upchnąć jak najwięcej informacji na ograniczonej przestrzeni, w związku z czym stworzyli przeładowaną informacjami witrynę, w której czasami mogą pojawić się trudności w znalezieniu tego, czego się szuka.


Graj u Bet-at-home

Dodaj komentarz

*
= 5 + 4

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry