bet365

bet365 jest jedną z najpopularniejszych firm bukmacherskich w Polsce zajmujących się zakładami sportowymi. To przedsiębiorstwo z siedzibą w Wielkiej Brytanii wypracowało sobie jedną z czołowych pozycji na europejskim rynku zakładów sportowych oferując szerokie spektrum dyscyplin oraz lig. Zakłady na żywo oraz transmisje na żywo to również zagadnienia, do których bet365 przywiązuje najwyższą wagę wkładając wiele pracy w rozwój tych funkcjonalności.
Graj u bet365

Fakty na temat bet365

bet365 jest liczącym się graczem w kwestii kursów oraz zakładów sportowych online mogąc wykazać się liczbą zarejestrowanych graczy przekraczającą 1.5 miliona w 140 różnych krajach. bet365 ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii i na tamtejszym rynku jest jedną z największych prywatnych firm zatrudniającą ponad 1700 pracowników. Działalność bet365 w zakresie zakładów sportowych usankcjonowana jest poprzez brytyjską komisję ds. gier hazardowych (UK Gambling Commission). bet365 ściśle współpracuje z IBAS (Independent Betting Arbitration Service), uznając IBAS za rodzaj instytucji nadzorującej oraz rozstrzygającej ewentualne kwestie sporne. bet365 akceptuje decyzje podjęte przez IBAS, dzięki czemu klienci firmy mogą czuć się pewnie i bezpiecznie nawet w sytuacji spornej, wymagającej rozstrzygnięcia przez neutralnego arbitra. Witryna internetowa bet365 zawiera dział, w którym znaleźć można informacje na temat firmy, natomiast w dziale Pomoc dostępny jest szczegółowy poradnik oraz dział FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania), w którym znajdują się odpowiedzi na najczęściej nurtujące użytkowników problemy.

Szeroka oferta zakładów sportowych

bet365 oferuje szeroki zakres opcji związanych z zakładami sportowymi oraz obstawianiem na żywo, jak również w wielu przypadkach udostępnia możliwość obserwowania wydarzeń sportowych na żywo dzięki transmisjom online, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Jedyną kwestią jaką należy mieć na uwadze to opóźnienie w stosunku do wydarzeń w rzeczywistości, wynoszące około 20-30 sekund, z uwagi na rozwiązania techniczne. bet365 przykłada sporo uwagi do zaoferowania szerokiego spektrum możliwości związanych z zakładami sportowymi oraz kursami. Jeśli dysponujesz smartfonem lub iPadem, możesz także dokonywać zakładów sportowych przy użyciu tych urządzeń. Oprócz typowej funkcjonalności związanej z obstawianiem wydarzeń sportowych, witryna bet365 zawiera także sekcję rozrywkową w postaci kasyna online oraz pokera online. bet365 oferuje niezwykle szerokie możliwości wyboru. Dla przykładu możesz obstawiać rozgrywki tak klasycznie brytyjskiego sportu jak snooker. Trudno zresztą nie dostrzegać wyraźnego wpływu rynku brytyjskiego na ofertę bet365. Możliwości typowania i dostępnych opcji w bet365 są naprawdę szerokie, przykładowo oprócz typowego obstawiania wyników meczów (typy 1, X, 2) możesz postawić zakład na zdobywcę pierwszej bramki w spotkaniu, wynik końcowy, wyrównanie, liczbę zdobytych bramek i wiele innych.

Szata graficzna witryny bet365

Witryna bet365 utrzymana jest w spokojnej stylistyce, z chłodnym szarym tłem oraz zielonymi i żółtymi elementami interfejsu oraz grafiką pozwalającą podkreślić najważniejsze punkty. Podstawowym szablonem jest typowy układ z menu nawigacyjnym ulokowanym po lewej stronie, dzięki czemu żaden z użytkowników nie napotka najmniejszych trudności z obsługą funkcjonalności serwisu. Szata graficzna ułatwia odnalezienie informacji na temat interesujących Cię wydarzeń sportowych oraz kursów na nie oferowanych.
Graj u bet365

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry