Betsafe

Zdeponuj bonus: Bonus w wysokości 100 euro od depozytu pieniężnego w kasynie!

Betsafe jest jednym z najmłodszych internetowych firm bukmacherskich, lecz z pewnością nie powinna być traktowana jako kompletny nowicjusz. Betsafe oferuje bardzo atrakcyjny produkt połączony z efektowną szatą graficzną. Ten bukmacher doskonale wie, czego oczekują klienci, co samo w sobie jest cechą powodującą silną pozycję na rynku zakładów sportowych online. Należy niewątpliwie podkreślić przyjazną użytkownikowi nawigację po funkcjonalności serwisu Betsafe.

Graj u Betsafe

Fakty o Betsafe

Betsafe ma ponad milion zarejestrowanych użytkowników na całym świecie, a ich liczba stale rośnie. Firma jest zarejestrowana na Malcie i tym samym podlega pod przepisy ustalone przez maltańską Komisję ds. Gier Loteryjnych. Obsługa klientów jest czymś, w czym Betsafe jest naprawdę dobra, mimo że firma otwarta została w 2006 roku, sześć lub siedem lat później, niż większość konkurentów na rynku zakładów sportowych online.

 Szeroka oferta kursów i zakładów w Betsafe

Betsafe oferuje szeroką gamę kursów na różne wydarzenia, w związku z czym możesz mieć pewność, że znajdziesz w serwisie to, czego szukasz. Oczywiście Betsafe oferuje kursy i zakłady na wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe i wydarzenia, jak również możesz znaleźć tam sekcję dotyczącą mniej popularnych dyscyplin sportowych. Jeśli więc szukasz możliwości tworzenia zakładów sportowych na wydarzenia z takich dyscyplin, Betsafe jest stworzone dla Ciebie. Jeśli przejrzysz menu serwisu Betsafe, znajdziesz tam sekcję o nazwie „Almost Anything”, której nazwa mówi sama za siebie – możesz po prostu postawić na prawie wszystko. Miłym dodatkiem jest to, że firma chętnie wysłuchuje pomysłów dotyczących nowych rodzajów zakładów sportowych oraz obiektów, co jest rzadko spotykaną postawą na rynku. Betsafe także obsługuje zakłady na żywo.

 Szata graficzna witryny Betsafe

Betsafe dysponuje jedną z bardziej atrakcyjnych szat graficznych na rynku, jedyne zastrzeżenia można mieć do projektu sekcji zakładów sportowych. Jeśli wybierzesz wydarzenie, na które chcesz postawić, mecz lub dyscyplinę, zauważysz z pewnością, że jasnoszary kolor nie pasuje do reszty szaty graficznej, co jest pewnym niedociągnięciem ze strony projektantów.


Graj u Betsafe

Dodaj komentarz

*
= 3 + 6

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry