Betsson

Zdeponuj bonus: Podwojenie depozytu aż do kwoty 55 złotych jako bonus dla Ciebie!

Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz przy swojej pierwszej wizycie na witrynie Betsson będzie nowoczesna szata graficzna i układ strony. To cecha, która sprawia, że od razu uznasz Betsson za dobry serwis i będziesz chciał tutaj wrócić aby postawić kolejne zakłady. Betsson oferuje jednak znacznie więcej, niż tylko nowoczesny wygląd serwisu, firma zachęca także olbrzymią liczbą interesujących kampanii reklamowych oraz ofert specjalnych, skierowanych zarówno w stronę graczy z pewnym stażem w Betsson, jak również zupełnie nowych użytkowników.

Graj u Betsson
 Fakty o Betsson

Betsson oferuje zakłady sportowe i kursy od 2002 roku, gdy to uruchomiony został serwis zakładów sportowych online. Siedzibą Betsson jest Malta, jak zresztą większości poważnych konkurentów w tej branży. Oznacza to, że Betsson jest zmuszony do przestrzegania przepisów określonych przez maltańską Komisję ds. Gier Loteryjnych.

 Szeroka oferta kursów i zakładów sportowych u Betsson

W serwisie Betsson możesz wybierać spośród 4 tysięcy wydarzeń sportowych z całego świata. Większość uwagi skupia się na tradycyjnej formie zakładów sportowych, ale w ostatnich latach Betsson uruchomił wielki dział zakładów sportowych na żywo. Możesz obstawiać wyniki takich dyscyplin jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis itp. Największym rynkiem hazardowym jest oczywiście piłka nożna i grając z Betsson możesz być pewien, że znajdziesz tutaj wszystkie rodzaje zakładów sportowych na mecze piłki nożnej. Kolejna kwestią, na którą warto zwrócić uwagę jest możliwość składania zakładów sportowych przy użyciu urządzeń przenośnych, np. telefonów komórkowych – rynek zakładów mobilnych jest najszybciej rozwijającą się obecnie odmianą hazardu internetowego.

Jeśli znasz sposób, w jaki Betfair udostępnia kursy na wydarzenia sportowe, może zainteresować Cię fakt, że Betsson oferuje usługę Giełdy Zakładów. Polega to na tym, że gracze zakładają się między sobą i to oni ustalają kursy, a nie bukmacher.

 Szata graficzna witryny Betsson

Jak już wspomnieliśmy na wstępie niniejszego artykułu, Betsson jest jednym z najlepszych bukmacherów, jeśli oceniać szatę graficzną i układ stron serwisu.Nie zawsze tak było, ale ekipa Betsson zdała sobie sprawę z tego, że klienci oczekują znacznie więcej od swojego bukmachera, niż to jeszcze było pięć lat temu. Zespół odpowiedzialny za szatę graficzną stworzył coś, co jest bardzo przyjemne dla oka i zachęca do częstszego odwiedzania serwisu. 


Graj u Betsson

Dodaj komentarz

*
= 5 + 6

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry