Expekt

Zdeponuj bonus: Jeśli jeszcze nie grałeś z Expekt, możesz dostać bonus powitalny w wysokości 100 złotych. Zarejestruj się i wpłać depozyt w wysokości 100 złotych - to wszystko!

Expekt jest firmą, która odniosła olbrzymi sukces w dziedzinie zaoferowania swoim klientom przyjaznego interfejsu użytkownika wyposażonego w mnogość funkcji ułatwiających graczom złożenie zakładu. Oferują znakomite statystyki, szeroką gamę sytuacji, na które można postawić i prawdopodobnie jedna z najlepiej zorganizowanych i czytelnych list wydarzeń sportowych w całym światku hazardu internetowego. Dzięki temu Expekt jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych bukmacherów online w Europie. 

Graj u Expekt

Fakty o Expekt 

Expekt jest silną marką w świecie internetowego hazardu, szczególną popularnością cieszy się w północnej części Europy, zwłaszcza w Skandynawii. Od 1999 roku Expekt uzyskał pozycję jednej z najgrubszych ryb na rynku zakładów sportowych w Internecie. Licencja hazardowa firmy Expekt umiejscowiona jest na jednej z wysp śródziemnomorskich, Malcie.

Szeroka oferta zakładów sportowych

Expekt jest bukmacherem, który oferuje szeroką gamę dostępnych zakładów oraz dyscyplin sportowych. Oczywiście dominującą pozycję na liście kursów obejmują wydarzenia związane z piłką nożną, ale oczywiście gracze znajdą także bogaty wybór możliwości obstawiania wyników i zdarzeń w takich dyscyplinach jak koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie oraz tenis. Expekt umożliwia także obstawianie wydarzeń w mniej znaczących na rynku sportowym dyscyplinach oraz innych imprezach o charakterze ogólnym. Jeśli odczujesz potrzebę zasięgnięcia opinii eksperta, możesz bez najmniejszego problemu poznać rekomendacje i porady autorstwa jednej z polskich legend futbolowych, Zbigniewa Bońka. Ten były gracz Juventusu Turys jest jednym z najlepszych graczy w historii polskiej piłki nożnej i pełni rolę ambasadora firmy Expekt. Oczywiście gracze mają także możliwość składania zakładów na żywo.

Szata graficzna serwisu Expekt

Szata graficzna serwisu firmy Expekt z pewnością nie zalicza się do najbardziej efektownych w przemyśle internetowego hazardu – jednak jak już wspomniano wcześniej, nawigacja po poszczególnych funkcjach serwisu jest bardzo łatwa, co z pewnością jest bardzo istotną zaletą jeśli chcesz utrzymać nowych klientów, którzy właśnie się zarejestrowali i otworzyli internetowe konto hazardowe. Jedną z najlepszych funkcjonalności witryny Expekt jest niezwykle przyjazna i czytelna prezentacja statystyk, które dostępne są pod bezpośrednim odnośnikiem z wydarzenia, na które planujesz postawić zakład. Możliwość natychmiastowego dostępu do statystyk, tabel ligowych oraz bezpośredniego porównania rywalizujących drużyn jest naprawdę bardzo przydatną cechą.


Graj u Expekt

Dodaj komentarz

*
= 5 + 4

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry