Tobet

Zdeponuj bonus: Bonus 200 złotych i koszulka za najwyższy kurs trafnego zakładu ze wszystkich w danym dniu!

Tobet jest bukmacherem, który w ostatnich latach zyskał sporą popularność wśród internetowych graczy. Dostarczana przez Tobet możliwość obstawiania lokalnych spotkań piłkarskich powoduje, że firma ta stała się poważnym konkurentem na rynku zakładów sportowych. Odwiedź jeszcze dziś witrynę NordicBet, z pewnością nie będziesz rozczarowany. 

Graj u Tobet

Fakty o Tobet

Tobet jest częścią skandynawskiego przedsiębiorstwa bukmacherskiego o nazwie NordicBet, oferującego zakłady sportowe od 2004 roku. Siedzibą Tobetu oraz wydawcą licencji na działalność hazardową jest Malta. Jak dotąd serwis internetowy firmy Tobet dostępny jest w dwóch wersjach językowych, polskiej oraz angielskiej. Jednakże NordicBet dostępny jest w języku szwedzkim, duńskim, norweskim oraz fińskim. Firmą obsługującą Tobet jest Nordic Gaming Group. Inaczej niż w przypadku NordicBet, firma ta jest również właścicielem serwisu TrioBet.com

 Szeroka oferta kursów i zakładów sportowych Tobet

Tobet oferuje szereg możliwości związanych z dyscyplinami i ligami. Możesz wybierać spośród wydarzeń we wszystkich głównych ligach oraz rozgrywkach pucharowych, możesz także wybierać wśród różnych rodzajów zakładów na pojedyncze spotkanie. Tobet jednakże posuwa się dalej oferując kursy na wydarzenia specjalne, imprezy artystyczne oraz wydarzenia polityczne. Ale zdecydowanie najlepszą częścią oferty Tobet jest  możliwość obstawiania rozgrywek w niższych ligach piłkarskich w Polsce. Jeśli tylko skupisz się na obserwowaniu wyników ligowych, szanse na odnalezienie wysokich i opłacalnych kursów gwałtownie wzrosną. Przykładowo możesz obstawiać wyniki meczów na poziomie III ligi, które mogą zainteresować Cię zarówno z punktu widzenia gracza hazardowego lub też kibica.

 Szata graficzna witryny Tobet

Szata graficzna serwisu nie jest najlepszą na rynku zakładów sportowych online, ale jest użyteczna. Strona z dostępnymi możliwościami wyboru daje Ci bezpośredni pogląd dostępnych opcji. Widok ten jest całkiem nietypową funkcją na całym rynku zakładów sportowych, jednak mógłby być nieco bardziej przyjazny dla oka. Te same krytyczne słowa mogą dotyczyć sposobu, w jaki użytkownik musi się przedostać do ekranu wybranego meczu. Ta sekcja mogłaby być nieco bardziej przyjazna.


Graj u Tobet

Dodaj komentarz

*
= 5 + 4

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry