Unibet

Zdeponuj bonus: Dla każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się w kasynie Unibetu wartość każdej pierwszej wpłaty zostanie podwojona, aż do kwoty 100 euro!

Unibet został założony w 1997 roku i od tamtej pory jest jednym z częściej wybieranych przez graczy internetowych bukmacherów. Unibet dysponuje szeroką gamą dyscyplin i wydarzeń do wyboru. Oferuje także usługi takie jak wyniki na żywo, obstawianie meczów na żywo oraz bezpośrednie transmisje z wybranych imprez, oczywiście także na żywo, dzięki czemu możesz tworzyć zakłady na swoje ulubione dyscypliny sportowe.

Graj u Unibet

Fakty związane z Unibetem

Początkowo Unibet wystartował w Wielkiej Brytanii z ofertą zakładów sportowych przez telefon, ale gdy wkrótce potem otworzył swoje pierwsze witryny internetowe w językach angielskim i szwedzkim, spora liczba graczy zarejestrowała się w serwisie tworząc konta. Stopniowo Unibet rozszerzał swoją ofertę o internetowe rozgrywki w pokera, bingo oraz dodając możliwość gry w kasynie, jednak od samego początku to zakłady sportowe odgrywały najważniejszą rolę. Dziś siedziba Unibetu mieści się na Malcie, a usługi oferowane przez tego bukmachera dostępne są w wielu językach, łącznie z polskim. Unibet oferuje wiele interesujących rozgrywek dla swoich klientów, celując w udostępnienie nawet pięciuset wydarzeń każdego dnia, na które można postawić zakłady. Oczywiście ich dokładna liczba zależy od tego, w jakim momencie sezonu się w danej chwili znajdujemy, ale niezależnie od tego liczba wydarzeń do obstawiania jest zawsze wysoka. Aby dostosować zakres swojej oferty do potrzeb klientów, Unibet także poczynił spore inwestycje w funkcjonalność zakładów na żywo oferując przy tym wysokiej jakości transmisje wideo na żywo oraz dostęp do programu telewizyjnego. Jeśli postawiłeś zakład na żywo, ale w międzyczasie zmieniłeś zdanie na ten temat, możesz skorzystać z wyjątkowej opcji Ca$h-In, która umożliwia wycofanie zakładu – bardzo interesująca opcja, nieprawdaż? Obecnie możesz także obstawiać zakłady poprzez urządzenia mobilne, takie jak iPhone lub telefon komórkowy, także pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Dzięki temu możesz grać praktycznie z dowolnego miejsca na świecie.

Wybór dyscyplin oraz lig w Unibecie

Celem Unibetu jest osiągnięcie pozycji lidera rynku wśród internetowych serwisów bukmacherskich, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Z pomocą dobrego marketingu, porad ekspertów, zróżnicowanych opcji zakładów sportowych oraz interesujących bonusów Unibet jest podstawowym wyborem dla wielu początkujących graczy. Unibet dysponuje szeroką ofertą dyscyplin i wydarzeń sportowych. Znajdziesz tutaj klasyczne, najpopularniejsze dyscypliny takie jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna oraz inne dominujące konkurencje, ale także możesz tworzyć zakłady na inne wydarzenia, również na mniej znaczące drużyny lub ligi.

Szata graficzna witryny Unibet.

Witryna Unibet ma klasyczny i dobrze rozpoznawany wygląd. Układ i szata graficzna strony pozwala na łatwą nawigację po serwisie, dzięki czemu nie napotkasz żadnych problemów ze znalezieniem interesującego Cię wydarzenia ani kursów, których poszukujesz. Menu nawigacyjne po lewej stronie jest nieocenioną pomocą w poszukiwaniu interesujących opcji na zakłady sportowe.


Graj u Unibet

Dodaj komentarz

*
= 5 + 8

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry