Livestreaming

Najlepsze transmisje na żywo tylko dzięki Hazarduj.com

W serwisie Hazarduj.com znajdziesz informacje na temat możliwości oglądania transmisji z wydarzeń sportowych na żywo, dzięki ofertom niektórych firm bukmacherskich. Większość z tych ofert dostępna jest za darmo, bez dodatkowych opłat, najczęściej wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem któregoś z omawianych serwisów. Ponieważ transmisje nadawane są na zasadzie streamingu (ang. livestreaming), to nie musisz instalować żadnego specjalistycznego oprogramowania, w większości wypadków do odbioru transmisji wystarczy zwykła przeglądarka internetowa obsługująca technologię Flash (czyli praktycznie każda współcześnie dostępna na rynku).

Historia transmisji na żywo

Transmisje na żywo dostępne są w Internecie już od kilku, czy nawet kilkunastu lat, przynajmniej w teorii. Podstawy teoretyczne w postaci protokołów niezbędnych do przekazywania streamingu mediów z użyciem Internetu są znane już od kilkunastu lat, jedynym ograniczeniem jest przepustowość łączy transmisyjnych z uwagi na to, że streaming video, niezależnie od tego, czy będzie to livestreaming, czy też w wersji na żądanie (on demand) wymaga wysokoprzepustowego łącza o szerokim paśmie. Wystarczy wspomnieć, że dosyć popularne w warunkach domowych tanie łącza o przepustowości 4Mbit/sek oferują w zasadzie minimalne pasmo ledwo wystarczające do obsługi średniej jakości livestreamu, natomiast dopiero od niedawna stały się powszechnie dostępne w niskich cenach, nawet w najbardziej pod tym względem rozwiniętych krajach świata. Optymalną wartością dla wygodnego odbierania transmisji wideo na żywo będzie łączne o przepustowości około 20Mbit/sek lub wyżej.

Zalety transmisji na żywo

Transmisje na żywo oferowane przez bukmacherów internetowych mają niezwykle interesujące zalety, do których należy zaliczyć po pierwsze darmowy dostęp do samej transmisji, odbieranie sygnału bowiem nie wymaga wnoszenia żadnych opłat (w większości przypadków). Po drugie, do oglądania livestreamingu nie trzeba wyposażać się w żaden dodatkowy sprzęt lub oprogramowanie, wystarczy kliknąć link w przeglądarce i zaczekać kilka sekund na uruchomienie się transmisji. Po trzecie, firmy bukmacherskie oferują transmisje na żywo z wielu różnych wydarzeń sportowych (np. kilkanaście transmisji równolegle rozgrywanych meczów angielskiej Premier League), więc użytkownik ma do wyboru wiele różnych livestreamów. Po czwarte, w niektórych przypadkach możliwe jest również wybranie ścieżki audio – np. zawierającej komentarz w języku angielskim, polskim lub w ogóle pozbawionej komentatora, co szczególnie docenią kibice preferujący czystą atmosferę stadionową podczas meczu piłki nożnej.

Bukmacherzy oferujący transmisję na żywo

Transmisje na żywo dostępne są w ofercie praktycznie wszystkich liczących się firm bukmacherskich, jednak w praktyce najciekawiej przedstawia się oferta takich firm, jak betfair, Unibet, Expekt oraz bwin. Wymienione firmy bukmacherskie oferują najszerszy przegląd transmisji na żywo (czyli livestreamingu) z różnorakich wydarzeń sportowych, w tym meczów czołowych lig piłki nożnej, koszykówki, hokeja oraz innych najpopularniejszych dyscyplin, ale również można napotkać transmisje na żywo z mniej popularnych dyscyplin telewizyjnych, jak np. rozgrywki w snookera lub pokera.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry