Neteller

Neteller – internetowy portfel cyfrowy

Neteller jest serwisem oferującym usługę o nazwie elektroniczny portfel cyfrowy, zwaną również e-pieniądzem, czy też e-portfelem (e-wallet). W ogólnym rozrachunku jest to prosty i łatwy sposób na dokonywanie wszelkiego rodzaju płatności online, transferów pieniężnych pomiędzy stronami i ogólnie wszelkich operacji finansowych w internecie. Funkcjonalność Netellera można w uproszczeniu opisać jako elektroniczną pormonetkę. Serwis ten jest szczególnie popularny wśród internetowych hazardzistów z uwagi na to, że po pierwsze oferuje szereg wygodnych mechanizmów wspomagających przekazywanie pieniędzy na konto użytkownika z firm bukmacherskich (wygrane) lub też w drugą stronę, celem doładowania konta w serwisie bukmacherskim.

Bezpieczne płatności online za pomocą Netellera

Podstawą działalności Netellera jest wysoki poziom zabezpieczeń transakcji uniemożliwiający wszelkie próby oszustw i podszywania się. Od strony użytkowników korzystanie z serwisu jest bardzo proste i nie wymaga podejmowania żadnych dodatkowych działań zabezpieczających, a wszelkimi kwestiami bezpieczeństwa zajmuje się sama firma Neteller. Drugim istotnym aspektem wpływającym na popularność Netellera wśród internetowych graczy jest możliwość zapewnienia sobie wysokiego stopnia anonimowości, co jest niezwykle przydatną cechą dla graczy pochodzących z krajów, w których internetowe gry hazardowe są zabronione lub w inny sposób korzystanie z tego typu usług jest ograniczone regulacjami prawnymi. Tego typu krajami są na przykład Kanada, Polska, Hong Kong, Izrael i Makau.

Przekazy pieniężne

Neteller specjalizuje się w dokonywaniu prostych i szybkich przekazów pieniężnych pomiędzy zainteresowanymi stronami, umożliwiając użytkownikom realizację takich operacji bez wnikania w szczegóły dotyczące rozliczeń międzybankowych, kosztów przelewów środków pomiędzy bankami w różnych krajach oraz różnych strefach finansowych typu Ameryka Północna, Unia Europejska itp. Użytkownik po prostu zleca przelew środków na konto innego użytkownika systemu Neteller i w zasadzie nie interesuje go nic więcej – cała operacja odbywa się w sposób przezroczysty i w olbrzymiej większości przypadków realizowana jest natychmiastowo, bez żadnej zwłoki. Jedynie w specyficznych przypadkach transakcja może być zrealizowana z niewielkim opóźnieniem.

Przekaz środków na konto Netellera

Przekazanie środków na rachunek Netellera (lub ściślej rzecz biorąc „doładowanie” swojego e-portfela w tym serwisie) użytkownik może zrealizować na wiele sposobów wybierając po prostu najwygodniejszy dla siebie. Może przekazać środki za pomocą własnej karty kredytowej, chargé lub debetowej, zlecić klasyczny przelew z rachunku bankowego w formie elektronicznej lub tradycyjnej, papierowej lub też skorzystać z praktycznie dowolnego innego serwisu płatności elektronicznych typu PayPal, PayU, Western Union oraz wielu innych. Możliwości są praktycznie nieograniczone, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać najwygodniejszą dla siebie formę deponowania środków na rachunku Netellera.

Wypłaty środków z rachunku w Neteller

Podobnie jak wpłaty na rachunek Netellera, także wypłata środków jest banalnie prosta nawet dla niezbyt doświadczonych użytkowników. Należy po prostu podać sposób, w jaki środki mają być wypłacone, podać niezbędne dane i zlecić wypłatę. Najpopularniejsze metody wypłacania środków to zwykły przelew na rachunek bankowy podany przez użytkownika, natomiast dla internetowych hazardzistów z krajów, w których tego typu działalność jest niezgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi sporą popularnością cieszy się przekazywanie środków na rachunki u innych operatorów płatności online, jak np. PayPal. Takie rozwiązanie zapewnia sporą dozę anonimowości bardzo pożądaną wśród graczy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry