Euro 2012

Euro 2012 a kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Euro 2012 pozwalają nawet niedoświadczonym graczom oraz kibicom w ogóle niewykazującym zainteresowania grami hazardowymi zorientować się w przewidywanej przez fachowców sytuacji podczas trwania rozgrywek o tytuł Mistrza Europy w Piłce Nożnej. Ocena kursów przez rozpoczęciem turnieju finałowego to doskonały sposób na oszacowanie sił w poszczególnych grupach, szansy na awans i późniejsze rozstrzygnięcia w rundzie pucharowej, natomiast dokładna analiza stawek kursowych podczas samego Euro 2012 pozwala poznać formę poszczególnych drużyn biorących udział w mistrzostwach.

Euro 2012 w spojrzeniu historycznym

Rozgrywki o mistrzostwo Europy w piłce nożnej rozgrywane są od 1960 roku, pierwszym trofeum nosiło nazwę Pucharu Narodów Europy, dopiero kolejna edycja z 1964 roku została oficjalnie nazwana Mistrzostwami Europy. Jeśli skupić się na turnieju z 2012 roku, to istotną informacją jest fakt, że organizatorami imprezy są wspólnie Polska oraz Ukraina, których oferta okazała się lepsza od złożonej przez Włochy oraz wspólnie Chorwację z Węgrami. Data meczu otwarcia Euro 2012 to ósmy czerwca, natomiast mecz finałowy przypada na pierwszy lipca. W tym okresie będą miały miejsce ostateczne rozstrzygnięcia.

Profil rozgrywania meczów na Euro 2012

Mistrzostwa Europy, w tym również turniej finałowy z 2012 roku rozgrywane są według niezmiennej od wielu lat formuły, według której drużyny, które uzyskały awans do Euro 2012 podzielone są na cztery grupy, w której każdy zespół gra z rywalami po jednym spotkaniu. Po rozegraniu trzech spotkań dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do kolejnej rundy, która przyjmuje postać fazy pucharowej, w której również drużyny rozgrywają ze sobą po jednym meczu. Widać tutaj od razu różnicę pomiędzy europejskimi rozgrywkami klubowymi, gdzie poza meczami finałowymi zespoły grają ze sobą dwa razy. Ostatnim meczem turnieju jest finał, którego zwycięzca zostaje uhonorowany tytułem Mistrza Europy w Piłce Nożnej.

Najbardziej znaczące drużyny występujące na Euro 2012

Wśród zespołów zakwalifikowanych do turnieju finałowego bez wahania można wskazać kilku żelaznych faworytów rozgrywek, będą to aktualny na dzień pisania niniejszego artykułu mistrz świata i Europy czyli Hiszpania, niewątpliwie do grona najmocniejszych drużyn zaliczyć można również Niemcy oraz Holandię. Nie jest jednak wykluczone, że rywale postarają się maksymalnie utrudnić grę wspomnianym powyżej trzem najmocniejszym graczom. Warto również spojrzeć na gospodarzy imprezy, czyli drużyny Polski oraz Ukrainy – o ile w teorii ich klasa nie pozwala mieć nadziei na jakiekolwiek znaczące sukcesy, a marzenia fanów obu tych zespołów zapewne ograniczają się do wywalczenia awansu z grupy, jednak jak pokazuje doświadczenie, dobry wynik drużyny gospodarzy nie jest wcale taką rzadkością.

Zakłady sportowe dotyczące rozstrzygnięć na Euro 2012

Zakłady sportowe związane z meczami na Euro 2012 powinny być przygotowywane z dużą dawką ostrożności. Szczególnie jest ona zalecana w przypadku meczów fazy grupowej, gdzie drużyny uważane powszechnie za faworytów mogą nie prezentować pełni swoich możliwości, traktując spotkania szczególnie ze słabszymi rywalami jako okazję do dania szansy wybiegnięcia na boisko zawodnikom rezerwowym. Należy również wziąć pod uwagę fakt występowania specyfiki tak zwanej drużyny turniejowej, która charakteryzuje się tym, że pierwsze mecze z jej udziałem nie są porywającym widowiskiem, przez co fani mogą czuć się zawiedzeni formą prezentowaną przez ich ulubieńców. Drużyna typowo turniejowa jednak ma w zwyczaju rozkręcać się z meczu na mecz i w każdym kolejnym spotkaniu gra coraz lepiej, osiągając apogeum formy w (o ile będzie w stanie dotrzeć do tej fazy turnieju) meczu finałowym. Tak więc aby skutecznie grać hazardowo podczas Euro 2012 należy koniecznie śledzić kursy firm bukmacherskich i konfrontować je z własnymi przemyśleniami i doświadczeniami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry