PGNiG Superliga

Mecze i kursy

Wtorek 2018-02-20 Wydarzenie1X2
18:30Århus - Ribe-EsbjergStatistikHandboll 888ligaen
19:15GT Söder - AIK Handboll DamStatistikHandboll Allsvenskan damer
środa 2018-02-21 Wydarzenie1X2
18:30Bjerringbro-Silkeborg - MidtjyllandStatistikHandboll 888ligaen
19:00Hammarby - LugiStatistikHandboll Elitserien2.358.251.90
19:00Ricoh HK - HK AranäsStatistikHandboll Elitserien1.4010.504.00
19:00Kristianstad - AlingsåsStatistikHandboll Elitserien1.3311.004.60
19:00Skövde HF - Skara HFStatistikHandboll Elitserien damer
19:30Aalborg - SkjernStatistikHandboll 888ligaen
20:30Team Tvis Holstebro - Mors-ThyStatistikHandboll 888ligaen
Czwartek 2018-02-22 Wydarzenie1X2
19:00Hannover-Burgdorf - THW KielStatistikHandboll Bundesliga
19:00Magdeburg - GöppingenStatistikHandboll Bundesliga
19:00Erlangen - MindenStatistikHandboll Bundesliga1.828.002.65
19:00Fuchse Berlin - LeipzigStatistikHandboll Bundesliga1.2412.506.50
19:00TV 05/07 Hüttenberg - Flensburg-HandewittStatistikHandboll Bundesliga13.0020.001.05
19:00Ov Helsingborg - YstadStatistikHandboll Elitserien
Więcej kursów w Porównywarce Kursów » 

Kursy na mecze w PGNiG Superlidze

Obstawianie meczów w PGNiG Superlidze jest równie interesującą formą internetowego hazardu, co obstawianie dowolnej innej dyscypliny sportowej. Także w tym przypadku mecze piłki ręcznej są pod ciągłą obserwacją profesjonalistów przygotowujących kursy dla firm bukmacherskich, które z kolei oferują graczom możliwie szeroką ofertę zakładów sportowych. Kursy bukmacherskie odzwierciedlają klasę i formę poszczególnych drużyn, statystyki uzyskiwane w dotychczasowych spotkaniach przez zawodników, jak również rezultaty w poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi właśnie drużynami. Tak więc granie w zakłady sportowe dotyczące piłki ręcznej  jest możliwe właśnie dzięki doskonale przygotowanym kursom przez firmy bukmacherskie. 

Historia PGNiG Superligi

Początek najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce datuje się na sezon 1956/1957, kiedy po raz pierwszy zespoły rywalizowały o tytuł mistrza Polski w szczypiorniaku. Przez cały ten czas trzymano się wersji siedmioosobowej piłki ręcznej, tzw. piłki duńskiej. W sezonie 2010/2011 sponsorem tytularnym rozgrywek została firma Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, w związku z czym zmieniła się też nazwa ekstraklasy piłki ręcznej na PGNiG Superligę Mężczyzn w Piłce Ręcznej. Rozgrywki piłki ręcznej w naszym kraju przyciągają przed ekrany telewizorów spore rzesze kibiców, a co bardziej zagorzali rzecz jasna także uczęszczają do hal sportowych, w których mecze rozgrywają ich ulubione kluby. Dodatkowo zainteresowanie tą dyscypliną sportów zespołowych w naszym kraju stymuluje reprezentacja Polski w piłce ręcznej, która występując na arenach międzynarodowych regularnie odnotowuje godne pochwały wyniki – może nie zdobywając niestety czołowych lokat na prestiżowych międzynarodowych turniejach, jednak stanowi liczącą się siłę w światowych rozgrywkach reprezentacji krajowych w piłce ręcznej, przysparzając tym samym kibicom tej dyscypliny w Polsce powodów do dumy.

Profile graczy PGNiG Superligi

Wśród graczy występujących w PGNiG Superlidze przewinęło się wiele znakomitych nazwisk, wśród których należy wymienić takie sławy, jak Marcin Lijewski, Jerzy Klempel, Karol Bielecki, Bogdan Wenta, czy też Ryszard Antczak. Oczywiście swoją kartę w mniej lub bardziej ciekawy sposób zapisały także setki innych graczy, jednak w pamięci kibiców zapewne najmocniej odcisnęły się powyższe nazwiska. W chwili obecnej w naszym kraju występuje wielu zawodników, którzy są na najlepszej drodze by dołączyć do grona sław polskiego szczypiorniaka, czego szczerze im życzymy, gdyż wraz z ich dobrą grą wiążą się sukcesy naszej piłki ręcznej  na poziomie klubowym oraz reprezentacyjnym.

Najważniejsze kluby piłki ręcznej w Polsce

Rozgrywki piłki ręcznej w Polsce trwają na tyle długo, że zdążyły przez ten czas okryć sławą kilka klubów, które odcisnęły niewątpliwe piętno na tej dyscyplinie i zapadły w pamięci kibicom szczypiorniaka w całym kraju. Do takich zespołów należy zaliczyć przede wszystkim Śląsk Wrocław, rekordzistę po względem zdobytych tytułów mistrza kraju (15 statuetek na koncie w momencie pisania tego artykułu), na kolejnych pozycjach można umieścić inne znaczące dla polskiej piłki ręcznej drużyny, którymi będą kolejno Iskra Kielce (obecnie pod nazwą VIVE, 8 tytułów mistrzowskich), Wybrzeże Gdańsk (10 tytułów), Wisłę Płock, Spartę Katowice i kilka innych liczących się w rozgrywkach drużyn.

Obstawiaj mecze PGNiG Superligi

Jak każda licząca się dyscyplina sportowa, także piłka ręczna ma w naszym kraju zagorzałą rzeszę fanów, dla których każda większa firma bukmacherska przygotowuje szeroką ofertę zakładów sportowych związanych z obstawianiem wyników w tej dyscyplinie. Aby wziąć udział w grze i stworzyć zakład sportowy związany z dowolnym praktycznie wydarzeniem w piłce ręcznej, wystarczy uważnie prześledzić kursy na dane wydarzenie i po wybraniu najkorzystniejszej oferty po prostu zlecić zakład. Nie ma powodu do obaw – przygotowywaniem kursów i opracowywaniem najkorzystniejszych stawek zajmuje się grono wysokiej klasy specjalistów, którzy potocznie mówiąc na piłce ręcznej „zjedli zęby”. Możesz więc śmiało zawierzyć ich wiedzy i korzystać do woli z opracowywanych przez nich kursów na mecze PGNiG Superligi.

Dodaj komentarz

*
= 4 + 8

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry