PGNiG Superliga

Mecze i kursy

Wtorek 2017-11-21 Wydarzenie1X2
19:00Guif - HammarbyStatistikHandboll Elitserien1.4210.003.80
19:30Midtjylland - GOGStatistikHandboll 888ligaen
środa 2017-11-22 Wydarzenie1X2
18:30Aalborg - ÅrhusStatistikHandboll 888ligaen
19:00TM Tønder - SkjernStatistikHandboll 888ligaen
19:00HIF Karlskrona - LugiStatistikHandboll Elitserien3.959.501.42
19:00Skövde - MalmöStatistikHandboll Elitserien3.909.701.40
20:30Bjerringbro-Silkeborg - Team Tvis HolstebroStatistikHandboll 888ligaen
Czwartek 2017-11-23 Wydarzenie1X2
19:00Lemgo - Hannover-BurgdorfStatistikHandboll Bundesliga2.558.001.80
19:00Göppingen - Rhein-Neckar LöwenStatistikHandboll Bundesliga
19:00Die Eulen Ludwigshafen - LeipzigStatistikHandboll Bundesliga3.609.001.45
19:00Gummersbach - THW KielStatistikHandboll Bundesliga5.1512.001.26
19:00Flensburg-Handewitt - MagdeburgStatistikHandboll Bundesliga1.3810.004.90
19:00Ystad - Ricoh HKStatistikHandboll Elitserien1.2612.005.30
20:30Kolding København - Mors-ThyStatistikHandboll 888ligaen
Piątek 2017-11-24 Wydarzenie1X2
19:00Ov Helsingborg - SävehofStatistikHandboll Elitserien
Więcej kursów w Porównywarce Kursów » 

Kursy na mecze w PGNiG Superlidze

Obstawianie meczów w PGNiG Superlidze jest równie interesującą formą internetowego hazardu, co obstawianie dowolnej innej dyscypliny sportowej. Także w tym przypadku mecze piłki ręcznej są pod ciągłą obserwacją profesjonalistów przygotowujących kursy dla firm bukmacherskich, które z kolei oferują graczom możliwie szeroką ofertę zakładów sportowych. Kursy bukmacherskie odzwierciedlają klasę i formę poszczególnych drużyn, statystyki uzyskiwane w dotychczasowych spotkaniach przez zawodników, jak również rezultaty w poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi właśnie drużynami. Tak więc granie w zakłady sportowe dotyczące piłki ręcznej  jest możliwe właśnie dzięki doskonale przygotowanym kursom przez firmy bukmacherskie. 

Historia PGNiG Superligi

Początek najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce datuje się na sezon 1956/1957, kiedy po raz pierwszy zespoły rywalizowały o tytuł mistrza Polski w szczypiorniaku. Przez cały ten czas trzymano się wersji siedmioosobowej piłki ręcznej, tzw. piłki duńskiej. W sezonie 2010/2011 sponsorem tytularnym rozgrywek została firma Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, w związku z czym zmieniła się też nazwa ekstraklasy piłki ręcznej na PGNiG Superligę Mężczyzn w Piłce Ręcznej. Rozgrywki piłki ręcznej w naszym kraju przyciągają przed ekrany telewizorów spore rzesze kibiców, a co bardziej zagorzali rzecz jasna także uczęszczają do hal sportowych, w których mecze rozgrywają ich ulubione kluby. Dodatkowo zainteresowanie tą dyscypliną sportów zespołowych w naszym kraju stymuluje reprezentacja Polski w piłce ręcznej, która występując na arenach międzynarodowych regularnie odnotowuje godne pochwały wyniki – może nie zdobywając niestety czołowych lokat na prestiżowych międzynarodowych turniejach, jednak stanowi liczącą się siłę w światowych rozgrywkach reprezentacji krajowych w piłce ręcznej, przysparzając tym samym kibicom tej dyscypliny w Polsce powodów do dumy.

Profile graczy PGNiG Superligi

Wśród graczy występujących w PGNiG Superlidze przewinęło się wiele znakomitych nazwisk, wśród których należy wymienić takie sławy, jak Marcin Lijewski, Jerzy Klempel, Karol Bielecki, Bogdan Wenta, czy też Ryszard Antczak. Oczywiście swoją kartę w mniej lub bardziej ciekawy sposób zapisały także setki innych graczy, jednak w pamięci kibiców zapewne najmocniej odcisnęły się powyższe nazwiska. W chwili obecnej w naszym kraju występuje wielu zawodników, którzy są na najlepszej drodze by dołączyć do grona sław polskiego szczypiorniaka, czego szczerze im życzymy, gdyż wraz z ich dobrą grą wiążą się sukcesy naszej piłki ręcznej  na poziomie klubowym oraz reprezentacyjnym.

Najważniejsze kluby piłki ręcznej w Polsce

Rozgrywki piłki ręcznej w Polsce trwają na tyle długo, że zdążyły przez ten czas okryć sławą kilka klubów, które odcisnęły niewątpliwe piętno na tej dyscyplinie i zapadły w pamięci kibicom szczypiorniaka w całym kraju. Do takich zespołów należy zaliczyć przede wszystkim Śląsk Wrocław, rekordzistę po względem zdobytych tytułów mistrza kraju (15 statuetek na koncie w momencie pisania tego artykułu), na kolejnych pozycjach można umieścić inne znaczące dla polskiej piłki ręcznej drużyny, którymi będą kolejno Iskra Kielce (obecnie pod nazwą VIVE, 8 tytułów mistrzowskich), Wybrzeże Gdańsk (10 tytułów), Wisłę Płock, Spartę Katowice i kilka innych liczących się w rozgrywkach drużyn.

Obstawiaj mecze PGNiG Superligi

Jak każda licząca się dyscyplina sportowa, także piłka ręczna ma w naszym kraju zagorzałą rzeszę fanów, dla których każda większa firma bukmacherska przygotowuje szeroką ofertę zakładów sportowych związanych z obstawianiem wyników w tej dyscyplinie. Aby wziąć udział w grze i stworzyć zakład sportowy związany z dowolnym praktycznie wydarzeniem w piłce ręcznej, wystarczy uważnie prześledzić kursy na dane wydarzenie i po wybraniu najkorzystniejszej oferty po prostu zlecić zakład. Nie ma powodu do obaw – przygotowywaniem kursów i opracowywaniem najkorzystniejszych stawek zajmuje się grono wysokiej klasy specjalistów, którzy potocznie mówiąc na piłce ręcznej „zjedli zęby”. Możesz więc śmiało zawierzyć ich wiedzy i korzystać do woli z opracowywanych przez nich kursów na mecze PGNiG Superligi.

Dodaj komentarz

*
= 4 + 4

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry