Fotbolls-OS herrar

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 32/32, 100% Hemmavinster: 9, 37.5%
Antal Mål: 80, 3.33 mål/match
  Oavgjorda: 10, 41.7%
Hemmamål: 41, 1.71 mål/match
  Bortavinster: 5, 20.8%
Bortamål: 39, 1.63 mål/match
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp A
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Brasilien31204-045V O O
2.Denmark31111-4-34F V O
3.Irak30301-103O O O
4.Sydafrika30211-2-12O F O
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp B
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Nigeria32016-606F V V
2.Colombia31206-425V O O
3.Japan31117-704V O F
4.Szwecja30122-4-21F F O
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp C
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Sydkorea321012-397V O V
2.Niemcy312015-5105V O O
3.Mexiko31117-434F V O
4.Fiji30031-23-220F F F
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp D
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Portugalia32105-237O V V
2.Honduras31115-504O F V
3.Argentina31113-4-14O V F
4.Algeriet30124-6-21O F F
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp A
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Brasilien20200-02
2.Denmark21011-43
3.Irak10100-01
4.Sydafrika10101-11
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp B
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Nigeria11005-43
2.Colombia11002-03
3.Japan21103-24
4.Szwecja20112-31
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp C
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Sydkorea11001-03
2.Niemcy211013-34
3.Mexiko10102-21
4.Fiji20021-130
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp D
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Portugalia11002-03
2.Honduras21014-43
3.Argentina21103-24
4.Algeriet10101-11
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp A
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Brasilien11004-03
2.Denmark10100-01
3.Irak20201-12
4.Sydafrika20110-11
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp B
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Nigeria21011-23
2.Colombia20204-42
3.Japan10014-50
4.Szwecja10010-10
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp C
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Sydkorea211011-34
2.Niemcy10102-21
3.Mexiko21015-23
4.Fiji10010-100
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp D
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Portugalia21103-24
2.Honduras10101-11
3.Argentina10010-20
4.Algeriet20023-50
Aktuella1X2 
2016-08-04 18:00Irak - Denmark0 - 0 3.753.302.16Odds
2016-08-04 20:00Honduras - Algeriet3 - 2 3.053.202.70Odds
2016-08-04 21:00Brasilien - Sydafrika0 - 0 1.1310.0022.00Odds
2016-08-04 22:00Mexiko - Niemcy2 - 2 3.303.402.25Odds
2016-08-04 23:00Portugalia - Argentina2 - 0 3.403.202.32Odds
2016-08-05 00:00Szwecja - Colombia2 - 2 6.003.601.68Odds
2016-08-05 01:00Fiji - Sydkorea0 - 8 41.0023.001.03Odds
2016-08-05 03:00Nigeria - Japan5 - 4 4.003.602.65Odds
2016-08-07 18:00Fiji - Mexiko1 - 5 45.0036.001.01Odds
2016-08-07 20:00Honduras - Portugalia1 - 2 6.754.601.45Odds
Spelschema
Formtabell 5 senaste matcher
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp A
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Brasilien31204-045V O O
2.Denmark31111-4-34F V O
3.Irak30301-103O O O
4.Sydafrika30211-2-12O F O
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp B
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Nigeria32016-606F V V
2.Colombia31206-425V O O
3.Japan31117-704V O F
4.Szwecja30122-4-21F F O
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp C
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Sydkorea321012-397V O V
2.Niemcy312015-5105V O O
3.Mexiko31117-434F V O
4.Fiji30031-23-220F F F
Fotbolls-OS herrar 2016 - Grupp D
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Portugalia32105-237O V V
2.Honduras31115-504O F V
3.Argentina31113-4-14O V F
4.Algeriet30124-6-21O F F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
Niemcy5.00001.6667
Sydkorea4.00001.0000
Japan2.33332.3333
Mexiko2.33331.3333
Colombia2.00001.3333
Nigeria2.00002.0000
Honduras1.66671.6667
Portugalia1.66670.6667
Algeriet1.33332.0000
Brasilien1.33330.0000
Argentina1.00001.3333
Szwecja0.66671.3333
Denmark0.33331.3333
Fiji0.33337.6667
Irak0.33330.3333
Sydafrika0.33330.6667

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 71%, Under: 29%
Över / Under 2,5Över: 50%, Under: 50%
Över / Under 3,5Över: 42%, Under: 58%

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry