Fotbolls-OS damer

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 26/26, 100% Hemmavinster: 9, 50%
Antal Mål: 54, 3 mål/match
  Oavgjorda: 4, 22.2%
Hemmamål: 33, 1.83 mål/match
  Bortavinster: 5, 27.8%
Bortamål: 21, 1.17 mål/match
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp E
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Brasilien32108-177O V V
2.Kina31112-3-14O V F
3.Sverige31112-5-34O F V
4.Sydafrika30120-3-31O F F
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp F
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Kanada33007-259V V V
2.Tyskland31119-544F O V
3.Australien31118-534V O F
4.Zimbabwe30033-15-120F F F
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp G
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.USA32105-237O V V
2.Frankrike32017-166V F V
3.Nya Zeeland31021-5-43F V F
4.Colombia30122-7-51O F F
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp E
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Brasilien22008-16
2.Kina10100-01
3.Sverige11001-03
4.Sydafrika20110-21
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp F
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Kanada22005-16
2.Tyskland20113-41
3.Australien11006-13
4.Zimbabwe10011-60
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp G
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.USA22003-06
2.Frankrike11004-03
3.Nya Zeeland10010-30
4.Colombia20112-31
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp E
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Brasilien10100-01
2.Kina21012-33
3.Sverige20111-51
4.Sydafrika10010-10
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp F
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Kanada11002-13
2.Tyskland11006-13
3.Australien20112-41
4.Zimbabwe20022-90
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp G
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.USA10102-21
2.Frankrike21013-13
3.Nya Zeeland21011-23
4.Colombia10010-40
Aktuella1X2 
2016-08-03 18:00Sverige - Sydafrika1 - 0 1.277.2519.00Odds
2016-08-03 20:00Kanada - Australien2 - 0 2.903.152.80Odds
2016-08-03 21:00Brasilien - Kina3 - 0 1.454.508.00Odds
2016-08-03 23:00Zimbabwe - Tyskland1 - 6 46.0024.001.01Odds
2016-08-04 00:00USA - Nya Zeeland2 - 0 1.177.1018.00Odds
2016-08-04 03:00Frankrike - Colombia4 - 0 1.137.9026.00Odds
2016-08-06 20:00Kanada - Zimbabwe3 - 1 1.0215.0036.00Odds
2016-08-06 22:00USA - Frankrike1 - 0 2.403.152.90Odds
2016-08-06 23:00Tyskland - Australien2 - 2 1.295.109.00Odds
2016-08-07 00:00Sydafrika - Kina0 - 2 6.003.601.62Odds
Spelschema
Formtabell 5 senaste matcher
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp E
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Brasilien32108-177O V V
2.Kina31112-3-14O V F
3.Sverige31112-5-34O F V
4.Sydafrika30120-3-31O F F
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp F
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Kanada33007-259V V V
2.Tyskland31119-544F O V
3.Australien31118-534V O F
4.Zimbabwe30033-15-120F F F
Fotbolls-OS damer 2016 - Grupp G
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.USA32105-237O V V
2.Frankrike32017-166V F V
3.Nya Zeeland31021-5-43F V F
4.Colombia30122-7-51O F F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
Tyskland3.00001.6667
Australien2.66671.6667
Brasilien2.66670.3333
Frankrike2.33330.3333
Kanada2.33330.6667
USA1.66670.6667
Zimbabwe1.00005.0000
Colombia0.66672.3333
Kina0.66671.0000
Sverige0.66671.6667
Nya Zeeland0.33331.6667
Sydafrika0.00001.0000

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 72%, Under: 28%
Över / Under 2,5Över: 56%, Under: 44%
Över / Under 3,5Över: 39%, Under: 61%

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry