Confederations Cup

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 16/16, 100% Hemmavinster: 4, 33.3%
Antal Mål: 34, 2.83 mål/match
  Oavgjorda: 4, 33.3%
Hemmamål: 16, 1.33 mål/match
  Bortavinster: 4, 33.3%
Bortamål: 18, 1.5 mål/match
Confederations Cup 2017 - Grupp A
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Portugalia32107-257V V O
2.Mexiko32106-427V V O
3.Federacja Rosyjska31023-303F F V
4.Nya Zeeland30031-8-70F F F
Confederations Cup 2017 - Grupp B
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Niemcy32107-437V O V
2.Chile31204-225O O V
3.Australien30214-5-12O O F
4.Kamerun30122-6-41F O F
Confederations Cup 2017 - Grupp A
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Portugalia10102-21
2.Mexiko22004-26
3.Federacja Rosyjska21012-13
4.Nya Zeeland10010-40
Confederations Cup 2017 - Grupp B
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Niemcy21104-24
2.Chile10101-11
3.Australien10012-30
4.Kamerun20111-31
Confederations Cup 2017 - Grupp A
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Portugalia22005-06
2.Mexiko10102-21
3.Federacja Rosyjska10011-20
4.Nya Zeeland20021-40
Confederations Cup 2017 - Grupp B
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Niemcy11003-23
2.Chile21103-14
3.Australien20202-22
4.Kamerun10011-30
Aktuella1X2 
2017-06-24 17:00Nya Zeeland - Portugalia0 - 4 26.1810.751.14Odds
2017-06-24 17:00Mexiko - Federacja Rosyjska2 - 1 2.733.402.85Odds
2017-06-25 17:00Niemcy - Kamerun3 - 1 1.445.709.00Odds
2017-06-25 17:00Chile - Australien1 - 1 1.326.5512.50Odds
2017-06-28 20:00Portugalia - Chile0 - 3 öt2.553.203.35Odds
2017-06-29 20:00Niemcy - Mexiko4 - 1 2.003.804.30Odds
2017-07-02 18:00Portugalia - Mexiko2 - 1 öt2.353.703.25Odds
2017-07-02 20:00Chile - Niemcy0 - 1 3.203.452.45Odds
Spelschema
Senaste1X2 
2017-06-21 17:00Federacja Rosyjska - Portugalia0 - 1 4.903.501.95Odds
2017-06-21 20:00Mexiko - Nya Zeeland2 - 1 1.208.5026.00Odds
2017-06-22 17:00Kamerun - Australien1 - 1 3.103.602.45Odds
2017-06-22 20:00Niemcy - Chile1 - 1 3.003.602.95Odds
Resultat
Formtabell 5 senaste matcher
Confederations Cup 2017 - Grupp A
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Portugalia32107-257V V O
2.Mexiko32106-427V V O
3.Federacja Rosyjska31023-303F F V
4.Nya Zeeland30031-8-70F F F
Confederations Cup 2017 - Grupp B
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Niemcy32107-437V O V
2.Chile31204-225O O V
3.Australien30214-5-12O O F
4.Kamerun30122-6-41F O F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
Niemcy2.33331.3333
Portugalia2.33330.6667
Mexiko2.00001.3333
Australien1.33331.6667
Chile1.33330.6667
Federacja Rosyjska1.00001.0000
Kamerun0.66672.0000
Nya Zeeland0.33332.6667

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 92%, Under: 8%
Över / Under 2,5Över: 50%, Under: 50%
Över / Under 3,5Över: 33%, Under: 67%

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry