Copa America

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 32/32, 100% Hemmavinster: 14, 58.3%
Antal Mål: 69, 2.88 mål/match
  Oavgjorda: 4, 16.7%
Hemmamål: 49, 2.04 mål/match
  Bortavinster: 6, 25%
Bortamål: 20, 0.83 mål/match
Copa America 2016 - Grupp A
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.USA32015-236V V F
2.Colombia32016-426F V V
3.Costa Rica31113-6-34V F O
4.Paraguay30121-3-21F F O
Copa America 2016 - Grupp B
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Peru32104-227V O V
2.Ecuador31206-245V O O
3.Brasilien31117-254F V O
4.Haiti30031-12-110F F F
Copa America 2016 - Grupp C
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Mexiko32106-247O V V
2.Venezuela32103-127O V V
3.Uruguay31024-403V F F
4.Jamaica30030-6-60F F F
Copa America 2016 - Grupp D
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Argentina330010-199V V V
2.Chile32017-526V V F
3.Panama31024-10-63F F V
4.Bolivia30032-7-50F F F
Copa America 2016 - Grupp A
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.USA32015-26
2.Colombia21014-43
3.Costa Rica10100-01
4.Paraguay00000-00
Copa America 2016 - Grupp B
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Peru00000-00
2.Ecuador21106-24
3.Brasilien31117-24
4.Haiti10010-10
Copa America 2016 - Grupp C
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Mexiko32106-27
2.Venezuela00000-00
3.Uruguay21013-13
4.Jamaica10010-10
Copa America 2016 - Grupp D
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Argentina330010-19
2.Chile22006-36
3.Panama11002-13
4.Bolivia00000-00
Copa America 2016 - Grupp A
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.USA00000-00
2.Colombia11002-03
3.Costa Rica21013-63
4.Paraguay30121-31
Copa America 2016 - Grupp B
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Peru32104-27
2.Ecuador10100-01
3.Brasilien00000-00
4.Haiti20021-110
Copa America 2016 - Grupp C
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Mexiko00000-00
2.Venezuela32103-17
3.Uruguay10011-30
4.Jamaica20020-50
Copa America 2016 - Grupp D
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Argentina00000-00
2.Chile10011-20
3.Panama20022-90
4.Bolivia30032-70
Aktuella1X2 
2016-06-12 01:06USA - Paraguay1 - 0 2.153.553.75Odds
2016-06-12 03:20Colombia - Costa Rica2 - 3 1.654.006.50Odds
2016-06-13 00:36Ecuador - Haiti4 - 0 1.2011.0031.00Odds
2016-06-13 02:55Brasilien - Peru0 - 1 1.475.009.50Odds
2016-06-14 02:06Mexiko - Venezuela1 - 1 1.684.356.60Odds
2016-06-14 04:20Uruguay - Jamaica3 - 0 1.555.009.50Odds
2016-06-15 02:06Chile - Panama4 - 2 1.385.2511.00Odds
2016-06-15 04:20Argentina - Bolivia3 - 0 1.189.7524.00Odds
2016-06-17 03:30USA - Ecuador2 - 1 2.903.152.80Odds
2016-06-18 02:00Peru - Colombia2 - 4 öt6.853.801.63Odds
Spelschema
Senaste1X2 
2016-06-08 02:06USA - Costa Rica4 - 0 1.863.504.90Odds
2016-06-08 04:36Colombia - Paraguay2 - 1 1.953.405.00Odds
2016-06-09 01:36Brasilien - Haiti7 - 1 1.139.5033.00Odds
2016-06-09 04:06Ecuador - Peru2 - 2 1.903.505.20Odds
2016-06-10 01:36Uruguay - Venezuela0 - 1 1.734.006.00Odds
2016-06-10 04:06Mexiko - Jamaica2 - 0 1.296.0015.00Odds
2016-06-11 01:06Chile - Bolivia2 - 1 1.207.5021.00Odds
2016-06-11 03:36Argentina - Panama5 - 0 1.207.2520.00Odds
Resultat
Formtabell 5 senaste matcher
Copa America 2016 - Grupp A
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.USA32015-236V V F
2.Colombia32016-426F V V
3.Costa Rica31113-6-34V F O
4.Paraguay30121-3-21F F O
Copa America 2016 - Grupp B
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Peru32104-227V O V
2.Ecuador31206-245V O O
3.Brasilien31117-254F V O
4.Haiti30031-12-110F F F
Copa America 2016 - Grupp C
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Mexiko32106-247O V V
2.Venezuela32103-127O V V
3.Uruguay31024-403V F F
4.Jamaica30030-6-60F F F
Copa America 2016 - Grupp D
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Argentina330010-199V V V
2.Chile32017-526V V F
3.Panama31024-10-63F F V
4.Bolivia30032-7-50F F F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
Argentina3.33330.3333
Brasilien2.33330.6667
Chile2.33331.6667
Colombia2.00001.3333
Ecuador2.00000.6667
Mexiko2.00000.6667
USA1.66670.6667
Panama1.33333.3333
Peru1.33330.6667
Uruguay1.33331.3333
Costa Rica1.00002.0000
Venezuela1.00000.3333
Bolivia0.66672.3333
Haiti0.33334.0000
Paraguay0.33331.0000
Jamaica0.00002.0000

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 71%, Under: 29%
Över / Under 2,5Över: 58%, Under: 42%
Över / Under 3,5Över: 33%, Under: 67%

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry