World Cup

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 16/16, 100% Hemmavinster: 6, 50%
Antal Mål: 59, 4.92 mål/match
  Oavgjorda: , 0%
Hemmamål: 34, 2.83 mål/match
  Bortavinster: 6, 50%
Bortamål: 25, 2.08 mål/match
World Cup - Grupp A
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Kanada330014-3119V V V
2.Team Europa31117-615F O V
3.Republika Czech31116-12-64V O F
4.Stany Zjednoczone30035-11-60F F F
World Cup - Grupp B
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Szwecja32107-527O V V
2.Federacja Rosyjska32018-536V V F
3.Team Nordamerika U23311111-835O F V
4.Finlandia30031-9-80F F F
World Cup - Grupp A
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Kanada220010-16
2.Team Europa11003-03
3.Republika Czech21106-64
4.Stany Zjednoczone10012-40
World Cup - Grupp B
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Szwecja21105-44
2.Federacja Rosyjska21014-23
3.Team Nordamerika U2310013-40
4.Finlandia10011-40
World Cup - Grupp A
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Kanada11004-23
2.Team Europa20114-62
3.Republika Czech10010-60
4.Stany Zjednoczone20023-70
World Cup - Grupp B
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Szwecja11002-13
2.Federacja Rosyjska11004-33
3.Team Nordamerika U2321108-45
4.Finlandia20020-50
Aktuella1X2 
2016-09-17 21:30Team Europa - Stany Zjednoczone3 - 0 7.006.951.41Odds
2016-09-18 02:00Kanada - Republika Czech6 - 0 1.307.708.25Odds
2016-09-18 21:00Federacja Rosyjska - Szwecja1 - 2 2.554.702.55Odds
2016-09-19 02:00Finlandia - Team Nordamerika U231 - 4 2.724.502.30Odds
2016-09-19 21:00Republika Czech - Team Europa2 - 3 öt2.954.653.35Odds
2016-09-20 02:00Team Nordamerika U23 - Federacja Rosyjska3 - 4 3.505.002.60Odds
2016-09-20 21:00Szwecja - Finlandia2 - 0 2.104.804.45Odds
2016-09-21 02:00Stany Zjednoczone - Kanada2 - 4 5.155.454.40Odds
2016-09-21 21:00Szwecja - Team Nordamerika U233 - 4 öt2.625.002.36Odds
2016-09-22 02:00Kanada - Team Europa4 - 1 1.318.509.25Odds
Spelschema
Formtabell 5 senaste matcher
World Cup - Grupp A
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Kanada330014-3119V V V
2.Team Europa31117-615F O V
3.Republika Czech31116-12-64V O F
4.Stany Zjednoczone30035-11-60F F F
World Cup - Grupp B
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Szwecja32107-527O V V
2.Federacja Rosyjska32018-536V V F
3.Team Nordamerika U23311111-835O F V
4.Finlandia30031-9-80F F F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
Kanada4.66671.0000
Team Nordamerika U233.66672.6667
Federacja Rosyjska2.66671.6667
Szwecja2.33331.6667
Team Europa2.33332.0000
Republika Czech2.00004.0000
Stany Zjednoczone1.66673.6667
Finlandia0.33333.0000

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 100%, Under: 0%
Över / Under 2,5Över: 92%, Under: 8%
Över / Under 3,5Över: 67%, Under: 33%

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry