Karjala Cup

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 9/9, 100% Hemmavinster: 6, 66.7%
Antal Mål: 51, 5.67 mål/match
  Oavgjorda: , 0%
Hemmamål: 27, 3 mål/match
  Bortavinster: 3, 33.3%
Bortamål: 24, 2.67 mål/match
Karjala Cup - 2017
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Finlandia330010-649V V V
2.Federacja Rosyjska320113-766V V F
3.Szwecja32018-626F V V
4.Kanada31026-8-23F F V
5.Republika Czech31028-12-43F V F
6.Szwajcaria30036-12-60F F F
Karjala Cup - 2017
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Finlandia330010-69
2.Federacja Rosyjska11005-23
3.Szwecja11005-33
4.Kanada10010-20
5.Republika Czech11003-23
6.Szwajcaria20024-90
Karjala Cup - 2017
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Finlandia00000-00
2.Federacja Rosyjska21018-53
3.Szwecja21013-33
4.Kanada21016-63
5.Republika Czech20025-100
6.Szwajcaria10012-30
Senaste1X2 
2017-11-08 18:00Szwecja - Republika Czech5 - 3 1.754.703.85Odds
2017-11-08 20:15Szwajcaria - Kanada2 - 3 5.005.251.70Odds
2017-11-09 17:30Finlandia - Federacja Rosyjska3 - 2 2.954.303.75Odds
2017-11-10 14:00Republika Czech - Szwajcaria3 - 2 Odds
2017-11-10 17:30Kanada - Szwecja0 - 2 3.104.602.25Odds
2017-11-11 12:30Szwajcaria - Federacja Rosyjska2 - 6 10.007.002.10Odds
2017-11-11 16:30Finlandia - Szwecja3 - 1 2.334.604.60Odds
2017-11-12 12:30Federacja Rosyjska - Republika Czech5 - 2 1.605.404.65Odds
2017-11-12 16:30Finlandia - Kanada4 - 3 2.174.452.75Odds
Resultat
Formtabell 5 senaste matcher
Karjala Cup - 2017
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Finlandia330010-649V V V
2.Federacja Rosyjska320113-766V V F
3.Szwecja32018-626F V V
4.Kanada31026-8-23F F V
5.Republika Czech31028-12-43F V F
6.Szwajcaria30036-12-60F F F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
Federacja Rosyjska4.33332.3333
Finlandia3.33332.0000
Republika Czech2.66674.0000
Szwecja2.66672.0000
Kanada2.00002.6667
Szwajcaria2.00004.0000

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 100%, Under: 0%
Över / Under 2,5Över: 89%, Under: 11%
Över / Under 3,5Över: 89%, Under: 11%

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry