Zakłady online na żywo

Hazarduj.com wskaże Ci najlepsze transmisje na żywo

Serwis Hazarduj.com zawiera największą liczbę informacji związanych z zakładami sportowymi online, również w wersji realizowanej na żywo w trakcie trwania danego wydarzenia sportowego, co umożliwia bezpośrednią reakcję graczy na sytuacje, jakie mają miejsce podczas imprezy, takie jak zdobycie sensacyjnego prowadzenia przez drużynę zaliczaną do outsidera, czy też kontuzję kluczowego gracza faworyta spotkania – oraz oczywiście wiele innych zdarzeń. Oczywistym jest fakt, że do skutecznego grania w zakłady sportowe na żywo konieczna jest transmisja danego wydarzenia ze świata sportu w czasie rzeczywistym. W serwisie Hazarduj.com znajdziesz największą liczbę informacji oraz odnośników dotyczących transmisji na żywo z wydarzeń sportowych dostępnych legalnie w Internecie, głównie na stronach firm bukmacherskich nie tylko z Polski, ale również całego świata.

Narodziny zakładów sportowych na żywo

Zakłady sportowe na żywo w naszym kraju były dostępne na długo przed tym, zanim upowszechnił się Internet. Najbardziej zagorzali gracze mieli możliwość już w latach 70-tych ubiegłego wieku tworzenia zakładów na bieżąco podczas trwania danej imprezy, typu meczu piłki nożnej. Pewną niedogodnością była konieczność złożenia osobistej wizyty w najbliższej kolekturze Totalizatora Sportowego i złożenie zakładu w formie pisemnej, korzystając z transmisji telewizyjnej lub w niektórych przypadkach dostępnej w kolekturze transmisji radiowej ze spotkania.  Ale w pełni komfortowe realizowanie zakładów sportowych na żywo umożliwił dopiero rozwój Internetu do stopnia, w którym bez problemu można oglądać przekaz live z wybranej imprezy, meczu piłki nożnej, zawodów lekkoatletycznych, czy dowolnego innego wydarzenia.

Zalety zakładów sportowych na żywo

Jak wspomniano powyżej zakłady sportowe na żywo umożliwiają bezpośrednią reakcję graczy na wydarzenia zachodzące na wybranej przez siebie arenie sportowej. Weźmy dla przykładu mecz piłkarski w jednej z czołowych lig świata lub w Lidze Mistrzów. Niech drużyna będąca faworytem straci w pierwszej połowie przypadkową bramkę, a na początku drugiej kluczowy jej piłkarz (lub nawet bramkarz) odniesie kontuzję uniemożliwiającą mu kontynuowanie gry – lub też czerwoną kartkę. W tym momencie zakład na ten mecz piłkarski postawiony przed rozpoczęciem spotkania może okazać się nietrafiony i gracze mogą zechcieć obstawić zwycięstwo outsidera lub na przykład to, która z drużyn zdobędzie kolejną bramkę. Dostępne są oczywiście jeszcze niezliczone inne opcje, jak dla przykładu nazwisko strzelca kolejnego gola, możliwość powiększenia przewagi nad faworytem, szanse na wyrównanie wyniku spotkania do np. 75 minuty, prawdopodobieństwo dogrywki itp. Tylko zakłady na żywo dają tak szerokie możliwości, niedostępne w przypadku tradycyjnej formy zakładów sportowych.

Bukmacherzy oferujący zakłady sportowe na żywo

Praktycznie większość dominujących na rynku bukmacherów oferuje możliwość składania zakładów sportowych na żywo, nie tylko w przypadku piłki nożnej, ale większości dostępnych dyscyplin sportowych. Oczywiście jedynym ograniczeniem jest dostępność transmisji na żywo z danego wydarzenia, niekoniecznie w Internecie, ale choćby w telewizji bądź nawet w postaci transmisji radiowej. Często największe firmy, takie jak np. betfair, Unibet, Expekt czy też bwin zatrudniają specjalne zespoły mające za zadanie publikowanie relacji z przebiegu spotkania (głównie piłki nożnej) w postaci tekstowej, zamieszczanej na witrynie internetowej danej bukmachera. Możliwości jest wiele – wystarczy z nich skorzystać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Grać odpowiedzialnie - Limit wieku 18+ - Bonus graczy dotyczy nowych graczy - Obowiązują zasady i zasady gry